Partners

CropSolutions is een kwaliteitskeurmerk voor de plantaardige sector waarin onderstaande partners kennis delen,
inkoop bundelen en groeiproducten leveren:

Agriant

Contact

Agrea

Contact

Agruniek Rijnvallei

Contact

CAV Agrotheek

Contact

Heyboer BV

Contact

De Samenwerking

Contact

Vitelia Agrocultuur

Contact

Contact

Gewasbescherming

Hoofd
Johan Buis
j.buis@cropsolutions.nl
T: +31(0)113 - 62 92 09
 
Inkoop en Logistiek medewerker 
Frank Rottier
f.rottier@cropsolutions.nl
T: +31(0)113 - 62 92 39
 
Productmanagement
Akkerbouw / ruwvoer / groente
Just Hamming
j.hamming@cropsolutions.nl
T: +31(0)6 - 53 36 44 59
 
Fruit / 0penbaar groen
Aryan van Toorn
av.toorn@cropsolutions.nl
T: +31(0)6 - 54 25 46 73
 
Boomkwekerij
Hans Pijpers
hanspijpers@vitelia.nl
T: +31(0)6 - 51 00 75 75
 
Bloembollen
Marco van Soesbergen
m.soesbergen@cropsolutions.nl
T: +31(0)6 - 10 95 90 56

 

Kennismanager

(i.c.m. bemestingspecialist)
Ton Hendrickx
t.hendrickx@cropsolutions.nl
T: +31(0)6 - 53 16 91 54

Meststoffen

Hoofd
André Nelis
a.nelis@cropsolutions.nl
T: +31(0)6 - 53 20 89 55
 
Inkoop en Logistiek medewerker
Dignus Nieuwenhuijse
d.nieuwenhuijse@cropsolutions.nl
T: +31(0)113 - 62 92 77
 
Productmanagement
Ton Hendrickx
t.hendrickx@cropsolutions.nl
T: +31(0)6 - 53 16 91 54

 

Mais- en graszaden

Hoofd
Dirk muilenburg
d.muilenburg@agruniekrijnvallei.nl
T: +31(0)6 - 50 63 81 58
 
Inkoop en Logistiek medewerker
Leonie van Tuijl
l.vantuijl@agruniekrijnvallei.nl

Contactformulier

Zoeken